Atsiliepimai

„Besirenkantiems būrelius mokslo metams, galiu drąsiai rekomenduoti FEUERSTEIN užsiėmimus.
Pernai sūnaus lankyti užsiėmimai stebėtinai pagerino rezultatus moksluose,- susikaupime, pasitikėjime savimi ir savarankiškume.
Esame dėkingi būrelio vadovei už pastangas ir puikius rezultatus!“ Fausto mama Vaiva.
 
„Du vaikai, dvi Laikas kartu stovyklos, dvi patirtys ir abi neabejotinai puikios!
Drąsiai rekomenduoju vaiko poilsį patikėti Ligita Pareigienei ir komandai jų organizuojamose stovyklose.
Keli objektyvūs faktai, kodėl:
✅Įdomi ir nuolat tobulinama programa, vaikai užimti tikrai ne telefonais.
✅Jei paliktumėte vaiką pas mamą, tai galit palikt ir pas Ligitą. Tikrai susitvarkys ir su padauža ir su norinčiu dėmesio.
✅Labai geros stovyklų sąlygos – sodyba su baseinu, pirtim, saugi ir išpuoselėta teritorija.
✅Skatinamos geriausios vaiko savybės, kurioms šiais laikais dažnai pristinga dėmesio – pastabumas, darbas kolektyve, savarankiškumas, atsakomybė.
O geriausia, ką gali išgirst mama stovyklos metu – tai trumpą skambutį, kad „Labas, aha, viskas puiku, lekiu“!“ Ričardo ir Edvardo mama Laima.

 

„Labai dėkinga jums, kad organizuojate tokias veiklas vaikams!
Taip džiaugiuosi, kad jus radome!
Nuotraukos ir video leido daugiau suvokti to pasaulio, kur pabuvo mano merginos, nes pasakotis jos nelinkę, reikia pešti po žodelį 🙂
Viskas dar fainiau, nei galvojau!“ Grytės ir Justės mama Geda

„Pauliui stovykloje labai patiko. Nepavyko išklausti nieko neigiamo. Tik džiaugsmas, kad buvo daug įvairių veiklų.
Labai ačiū organizatoriams ir vadovams.“ Pauliaus mama Laura

„Išties labai noriu pasidžiaugti, kad stovykla šauniai organizuota. Austėja grįžo puikios nuotaikos, atsipalaidavusi, pilna įspūdžių. Labai gera emocinė aplinka. Taip pat ir maisto užteko. Gal ne visai viskas skanu buvo, bet tai natūralu, kaip sakoma skonio reikalas 🙂 tikrai nebadavo 😉 Ačiū ir iki kitų kartų!“ Austėjos mama Jurgita.

 

„Dėkojame brangiai Ligitai už nuostabią rudens atostogų stovyklą. Sūnus puikiai praleido laiką. Patikima tvarkinga aplinka. Skanus maistas. Organizuotas laisvalaikis. Draugiška kūrybiška aplinka. Stovykloje apskritai dalyvavome 1-ąjį kartą, bet sūnų palikome saugiai ir patikimai, labai ramia širdimi. Be žaidimų, mankštos ir kt. puikių dalykų stovyklos metu vaikai dar ir pilnai perskaito po 1 atsivežtą knygą?? Šito nesitikėjau 😀
Dukra teiraujasi ar vyksta stovyklos vasaros metu?
Į sekančią – pavasarinę – jau organizuojasi vykti kartu su draugėmis 🙂
Ačiū organizatorėms už lankstumą, šilumą ir rūpestį!“
Fausto mama Vaiva.

„Sūnus į stovyklą vyko pirmą kartą, bet kolektyvu visiškai pasitikėjau ir nesuklydau – Dominykas kiekvieną kartą paskambinęs namo vis pasakodavo apie nuotykius, labai skanų maistą (šiaip nevalgiukas yra) išdrįso lipti į baseiną, jakuzi, pirtį ir patyrė daaaug pirmų kartų. Ačiū, grįšim ne tik kitais, bet jau ir šiais metais!!“ Dominyko mama Gintarė.

 

„Rekomenduoju! Dukrai labai patiko. Namo grįžo kupina įspūdžių, patirčių, atrado naujų draugų, Stovyklos vadovės labai geros ir linksmos. Kas svarbiausia stovykloje dienos prabėgo be ašarų  Labai dėkojame jums, nes be nuostabių ir profesionalių vadovų nebūtų puikios atmosferos, įdomių veiklų ir džiugios nuotaikos.“ Karolinos mama Loreta.

„Sveiki, tikra svajonių stovykla, mano merginai labai patiko, grįžo su gražiom emocijom, pilna įspūdžių, visas dienas buvo veikloje, užduotys, žaidimai, maudynės, pirtis, vakare filmas su popcornais, netgi knyga skaitė, maistas labai skanus sakė… Na labai patiko mums, todėl tikrai rekomenduoju,vadovės puikios ir atsidavusios savo veiklai, labai pasiruošusios, šiltos ir malonios.. Todėl labai didelis AČIŪ JUMS“ Austėjos mama Laura.

 

„Dvi dukros (7 ir 10 m.) buvo savaitgalio detektyvinėje stovykloje ir liko sužavėtos – originalios pramogos, super draugiškos vadovės, skanus maistas, graži aplinka. Labai patiko spręsti įdomias užduotis, atlikti eksperimentus ieškant atsakymų, maudynės baseine (super sugalvota sistema, kaip visus suvaldyti!). 
Drąsiai rekomenduoju visiems, kurie ieško įdomaus, apgalvoto ir prasmingo laiko savo vaikams už tikrai draugišką kainą.“ Smiltės ir Eleonoros mama Goda.

„Ačiū už dar vieną puikią stovyklą vaikams. Įdomios ir vaikus įtraukiančios veiklos, draugiška atmosfera, geras maistas ir kruopščiai atrinktos gražios, švarios ir erdvios sodybos yra tai, ką „Laikas kartu“ daro be klaidų. Problemos yra dvi: pirma – liūdesys, kai reikia važiuoti namo ir antra – stiprus spaudimas nedelsiant užrašyti į sekančią stovyklą 🙂 Ačiū!“ Elzės mama Agnė.

„Visi renginiai, kuriuose dalyvavome buvo puikiai organizuoti, apgalvota programa. Ypač patiko vaikams skirtas detektyvinis savaitgalis. Vaikai visą laiką buvo užimti įdomia veikla (be mobiliųjų telefonų ir televizoriaus), grįžę svajoja apie tai, kaip važiuos į kitą stovyklą. Taip pat labai patiko, kad stovykla organizuota ypač gražioje sodyboje. Švarios, erdvios, šviesios patalpos, puikiai sutvarkyta aplinka. Ligita atsako į užklausas itin operatyviai, prieš renginį atsiunčia išsamią reikalingą informaciją. Labai rekomenduoju kiekvienam.“ Lyjos ir Povilo mama Eglė.

„Laba diena, labai džiaugiuosi pabuvusi šioje stovykloje. Buvo turiningai praleistas laikas. Džiaugiuosi atradus naujų draugų, ir susipažinus su nuostabiom vadovėm. Kuo daugiau tokių linksmų stovyklų.“ Lauryna, 14 m.

Vaikų ir paauglių socialinio centro padėka – 

Atsiliepimai Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/pg/Laikas-kartu-1988408964582185/reviews/?ref=page_internal