Keramikos dirbtuvės „Prisijaukink molį!“

Ar esate laikę rankose molio gabalėlį? Kviečiame atrasti vieną seniausių dailės sričių – keramiką, jos terapijos magiją ir plačias molio panaudojimo galimybes.

Siūlome keramikos pamokėles ne tik moksleiviams (nuo 7 metų), bet ir suaugusiems, kurių metu galėsite išlaisvinti vaizduotę ir sukurti jaukią namų interjero detalę sau ar nustebinti mylimus žmones gražiausių metų švenčių proga!

Nesudėtingo keramikos dirbinio gimimui reikalingi bent 2 užsiėmimai: per pirmąjį -lipdome iš molio, per antrąjį – išdegtus darbelius glazūruojame. Dar po savaitės galėsite atvykti pasiimti savo dirbinius. Visomis reikiamomis medžiagomis ir keramikos degimais bus pasirūpinta, todėl teliks tik mėgautis pačiu procesu!

Vietų skaičius ribotas, tam, kad kiekvienas grupės narys gautų pakankamai pagalbos bei dėmesio.

Užsiėmimus ves Vilniaus dailės akademijos ketvirto kurso fotografijos studentė Aušrinė Ražanskaitė, meilę menui perėmusi iš keramiko tėčio Vido Ražansko, vis dažniau rankose laikydama ne tik fotoaparatą, bet ir molį. Jaunoji menininkė su dideliu džiaugsmu bei meile pasidalins patyrimais ir padės visais iškilusiais klausimais!

Dviejų pamokų (lipdymo ir glazūravimo) kaina – 30 Eur (į kainą įskaičiuota: 1 kg molio, degimai, glazūros ir visos kitos reikalingos medžiagos gaminimui.)

Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais (vieno užsiėmimo trukmė – apie 2 val.):

Sausio 13 d. 18 val. – lipdymas
Sausio 20 d. 18 val. – glazūravimas
Vasario 03 d. 18 val. – lipdymas
Vasario 10 d. 18 val. – glazūravimas
Kovo 24 d. 18 val. – lipdymas
Kovo 31 d. 18 val. – glazūravimas

Registracijos anketa – https://forms.gle/D7hQSRZeMGpjbGJeA

Registracija įsigalioja, sumokėjus 30 eur mokestį (už 2 pamokas) į VŠĮ „Laikas kartu“ AB SEB banko sąskaitą LT40 7044 0600 0825 6600 (MOKĖJIMO PASKIRTYJE BŪTINAI NURODYKITE „KERAMIKOS DIRBTUVĖS“).

Jei dėl COVID-19 apribojimų užsiėmimai bus draudžiami ar Jūs tuo metu negalėsite dalyvauti dėl ligos ar saviizoliacijos, pinigai bus grąžinti.

Laukiame Jūsų jaukioje ir erdvioje studijoje ,,Laikas kartu“, adresu Laisvės pr. 88, Vilnius.