Mamų ir dukrų vakarai „Atradimai“

Kad atrastumėt naują jausmą, kad atrastumėt stipresnį ryšį, kad atrastumėt viena kitą…

Pagrindinė susitikimų tema – kūrybinis, nestandartinis mąstymas. Mamos ir dukros kartu turės galimybę mąstyti kitaip – už dėžės ribų! Atlikdamos įvairias užduotis, žaisdamos nestandartinį mąstymą lavinančius žaidimus, atskleis savo kūrybiškumą, išlaisvins mintis ir jausmus, dar geriau pažins viena kitą!

Vieta – studija „Laikas kartu“, adresas – Laisvės pr. 88 (3 aukštas), Vilnius.

Artimiausias susitikimas vasario 17 d. 18 val.

Skirta mamoms ir jų dukroms nuo 10 metų.


Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto ir atsakingai dalyvauti užsiregistravus.
Registracijos anketa – https://forms.gle/EAAV79GNtinqVEyY6

Mokestis – Jūsų nuožiūra pagal tai, kiek vertės išsinešite iš renginio.

Daugiau informacijos – tel.+370 699 43469, el.p. info@laikaskartu.lt

DĖMESIO! Mamoms ir dukroms nuo 16 m. privaloma turėti galiojantį Galimybių pasą. Viso renginio metu turės būti dėvimi respiratoriai ne žemesnės klasės, kaip FFP2.

Vakarą ves Ligita Pareigienė, trijų vaikų mama, VŠĮ „Laikas kartu“ įkūrėja:

„Mano hobis ir aistra – kūryba. Taip realizuoju savo idėjas, išreiškiu save, dažnai tai padeda atsiplėšti nuo kasdienybės rūpesčių, pabūti su savimi.
Kadangi dirbu su vaikais, o ir pati turiu 3 vaikus, visada stengiuosi padėti jiems atrasti save, susipažinti su savo stiprybėmis, nugalėti baimes ir vesti juos teisingu bei sąžiningu keliu. Į savo užsiėmimus nuolat įtraukiu veiklą, kuri skatina vaikus mąstyti savarankiškai, užduoti sau daugybę klausimų, o, ieškant atsakymų, atrasti kažką naujo. Kūrybiškumas man padeda vaikus sudominti veiklai, uždegti, motyvuoti ir netgi kartu įveikti įvairius sunkumus.“