Susipažinkime!

Stovyklų vadovės:

Ligita

Esu Ligita, įmonės „Laikas kartu“ steigėja.

Dievinu savo darbą! Jis man ne tik suteikia galimybę padėti vaikams, bet ir pačiai nuolatos augti! Dirbdama su vaikais visada siekiu padėti jiems atrasti save, susipažinti su savo stiprybėmis, nugalėti baimes ir vesti juos teisingu bei sąžiningu keliu. Nuolat skatinu vaikus savarankiškai mąstyti, užduoti sau daugybę klausimų, o, ieškant atsakymų, atrasti vis kažką naujo. Kūrybiškumas, iniciatyvumas ir nuolatinis tobulėjimas profesinėje veikloje man padeda vaikus sudominti veiklai, uždegti juos ir motyvuoti, kartu įveikti įvairius sunkumus. Labai laukiu smagių susitikimų su vaikais stovyklose!

Audronė

Aš – Audronė. Esu pareiginga, atsakinga, rūpestinga ir kūrybinga. Turiu patirties dirbant su įvairaus amžiaus vaikais. Puikiai sutariu su jais. Kūryba ir rankdarbiai yra mano įkvėpimas ir varomoji jėga.

Viktorija

Mano vardas Viktorija. Esu pedagogė, neformalaus ugdymo organizatorė. Savo darbe mėgstu sukurti aplinką, kurioje kiekvienas vaikas nebijotų klysti, gebėtų save išreikšti, taip atskleisdamas savo individualumą. Dirbdama su vaikais ir siekdama užmegzti glaudų ryšį, stengiuosi neslėpti savo jaunatviško žaismo, suprasti jų vaikišką išmonę, kuri mane kaskart įkvepia žavėtis savo profesija. Tad, dirbdama su vaikais, jaučiuosi, jog nuolatos atrandu ir turtinu save, nejausdama kasdienės rutinos, kurią mano profesinėje veikloje išsklaido kiekvieno vaiko savitumas.

Gintarė

Labas, aš vardu Gintarė! Noriu labai trumpai papasakoti apie save.  Pirmiausiai apie pomėgius. Turiu hobį – labai mėgstu gaminti, ypač konditerijos gaminius. Būtų nuostabu pasigaminti kokį šedevrą kartu su vaikais! Taip pat mėgstu aktyvų laisvalaikį gamtoje – pasivaikščiojimus, žygius, pasiplaukiojimus bei įvairiausias kitas veiklas gryname ore. Gyvenime esu pasirinkusi vaikų psichologijos sritį, dirbu su vaikais bei paaugliais ir tai mane be galo džiugina! Labiausiai darbe mėgaujuosi pokalbiais, diskusijomis, bendravimu su vaikais ir paaugliais. Taigi, tikiuosi greit susitiksime ir turėsime gerą laiką bei prisiminimus! 🙂